Využití VITARGO®

VITARGO® je revoluční potravinový doplněk na bázi komplexních polysacharidů. VITARGO® Vám umožní maximalizovat svůj výkon a umožní zkrátit dobu potřebnou pro regeneraci po náročných trénincích. Poskytuje nejrychleji vstřebatelný zdroj energie (ověřeno klinickými studiemi) a zajistí tak rychlou a efektivní regeneraci svalového glykogenu.

Nezáleží na tom, kde trénujete nebo soutěžíte, ať je to v hale, na hřišti, kluzišti, běžeckém oválu, v přírodě či ve vodě, sacharidy jsou kritickým faktorem, který určuje, jak dobrý výkon podáte a zda vydržíte až do konce s maximálním nasazením. Jelikož správné načasování je klíčem k získání maximálního výkonu, potřebujete takový sacharidový zdroj, který minimálně zatíží zažívací trakt a dostane se do cíle určení, do svalů, co nejrychleji a bez nežádoucích účinků (nadýmání, únava). Dnešní trh nabízí nekonečný počet možností pro obnovu energie, rehydrataci a pro zrychlení regenerace po výkonu, ale jen účinky VITARGO® byly ověřeny klinickými studiemi.

VYTRVALOST

Řada vrcholových vytrvalostních sportovců a jejich výživových poradců vděčí za své výkony i VITARGO®. Je známo a ověřeno klinickými studiemi, že VITARGO® obnovuje zásoby svalového glykogenu mnohem rychleji než jakýkoliv jiný konkurenční produkt. Není divu, že vrcholoví atleti vždy sáhnou po VITARGO®, pokud chtějí být stále na vrcholu. Pro výkon je důležité, že konzumace VITARGO® nevede k zatížení zažívacího traktu - nenadýmá, nepůsobí pocit plnosti. Nedochází ani k útlumu (v důsledku nadměrné sekrece inzulínu), který je běžný po konzumaci nápojů s vysokým obsahem sacharidů.

Díky vlastnostem VITARGO® si udržíte maximální výkon, rychle se zbavíte únavy a zajistíte i krátkou a efektivní regeneraci po výkonu.

Doporučení: Konzumujte VITARGO® 30 minut před Vaším tréninkem. Pokud Vaše tréninky trvají déle jak hodinu, je vhodné konzumovat VITARGO® i během zátěže pro udržení maximálního výkonu. Pro urychlení regenerace při intenzivních či vícefázových trénincích je vhodné použít VITARGO® i po ukončení tréninku k rychlé obnově svalového glykogenu.

BUDOVÁNÍ HMOTY

Když budujete svalovou hmotu, rychle vstřebatelný protein a sacharid jsou doporučovány jako nezbytná součást potréninkového nápoje. Čím dříve zahájíte regeneraci svalových vláken a svalového glykogenu po intenzivním tréninku, tím více využijete tzv. anabolického okna. Během tohoto krátkého časového úseku po tréninku Vaše tělo vstřebává živiny jako houba, což v důsledku vede k rychlejší a efektivnější obnově svalové hmoty.

Použití VITARGO® Vám umožní trénovat dříve a mnohem intenzivněji s lepší anabolickou reakcí Vašich svalů.

Potréninkový nápoj s VITARGO® obnoví Vaše vyčerpané rezervy svalového glykogenu až o 63 % rychleji než běžně používané gainery a Vaše svaly budou zase plné a připravené pro další náročný výkon. Účinky VITARGO® již testovalo několik silových sportovců známých na české scéně.

Doporučení: Pro urychlení regenerace přidejte VITARGO® do svého oblíbeného proteinového nápoje do 10 minut po ukončení tréninku. Pro zvýšení Vaší tréninkové intenzity a pocit maximálního napumpování je vhodné přidat jednu dávku VITARGO® do předtréninkového nápoje konzumovaného zhruba 30 minut před výkonem.

CROSSFIT, BOJOVÉ SPORTY, INTERVALOVÉ TRÉNINKY (TABATA, HIIT)

Pokud chcete podávat výkon vždy na nejvyšší otáčky, VITARGO® Vám zajistí dostatečný zdroj energie, abyste udrželi pevný postoj.

Vyžaduje Váš sport explozivní sílu a současně nekonečnou vytrvalost? Jistě zaznamenáte výrazné zlepšení Vašeho výkonu, pokud budete používat VITARGO®. 

Používejte VITARGO®, poražte únavu a zvyšte svou vytrvalost.

 

 

Doporučení: Konzumujte VITARGO® 30 minut před Vaším tréninkem. Pokud Vaše tréninky trvají déle jak hodinu, je vhodné konzumovat VITARGO® i během zátěže pro udržení maximálního výkonu. Pro urychlení regenerace při intenzivních či vícefázových trénincích je vhodné použít VITARGO® i po ukončení tréninku k rychlé obnově svalového glykogenu.

AKTIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL

Je pro Vás důležité být stále v pohotovosti? Máte náročnou práci a chcete být aktivní celý den? Je pro Vás důležité hlídat si svou váhu? 

Pak používejte potravinový doplněk VITARGO®, pravidelnou konzumací zabráníte kolísání krevního cukru. Nízké hladiny glukózy v krvi jsou spojené s pocitem únavy, která může vést ke snížení pozornosti a ke zranění. Nízká hladina cukru v krvi prokazatelně vede k nekontrolovanému hladu, který může výrazně narušit Vaši životosprávu. Pokud chcete být aktivní a vždy připraveni na náročný výkon, používejte během dne VITARGO®, zajistí Vám stabilní hladinu krevního cukru a dodá energii Vašemu mozku i Vašim svalům.

Díky VITARGO® budete svěží i při náročném pracovním dni, udržíte svou fyzičku i vzhled.

+420 491 040 050


​URAN​+
Péče o zdraví aktivních lidí
MUDr. Jan Hiblbauer s.r.o.
provozovna: Bratří Štefanů 895, 500 03, Hradec Králové