Uživatelské reference

Uživatelé Vitargo® z řad vrcholových sportovců jsou ochotni se podělit o své osobní posudky, podívejte se na některé z nich.

Petr Schlegel

trenér a závodník crossfit

S vitargem jsem měl pozitivní zkušenost. Na rozpustnost jsem si rychle zvykl a dál s ní nebyl problém. Chuťově mi to také sedělo, i když osobně nejsem v tomto ohledu příliš náročný. Do žaludku to bylo lehké, "nevracelo" se to a rychle "vstřebávalo". Vyzkoušel jsem to na 1. tréninkovou fázi nebo po náročném anaerobním tréninku. Objektivní data nemám, ale subjektivně jsem se cítil poté dobře.
Petr Schlegel 

Jan Bavor

triatlonista, běžec

Vitargo užívám několik měsíců a jsem s ním naprosto spokojený. Přípravek užívám během náročných plaveckých a cyklistických tréninků. Při dodržení množství je dobře rozpustitelný. Jeho velkou předností je dobrá stravitelnost během i po aktivitě. Chuťově oproti jiným přípravkům je na tom výborně, chutná :). Největší devizou pak je urychlení regenerace, které jsem si otestoval na vlastní kůži během několika měsíců. V porovnáním s jinými přípravky funguje.
Jan Bavor 

Jan Bacovský

hokej, hokejbal

S Vitargem jsem schopen odmakat 5-7 tréninkových jednotek za týden aniž bych pociťoval větší únavu a pokaždé jsem byl v regeneraci rychlejší než kdykoliv předtím. Vraťme zlato domů. PS: Narozdíl od ionťáků a jiných napojů určených pro doplnění energie mě po Vitargu ani při vypití většího množství během zápasu nepálí žáha.
Jan Bacovský

 

+420 491 040 050


​URAN​+
Péče o zdraví aktivních lidí
MUDr. Jan Hiblbauer s.r.o.
provozovna: Bratří Štefanů 895, 500 03, Hradec Králové